سه شنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۳ | Tuesday 28 May 2024
پس از قوچان نژاد؛

سردار آزمون هم از تیم ملی خداحافظی کرد / به خاطر توهین‌ها، بیماری مادرم تشدید شد

بعد از رضا قوچان نژاد، سردار آزمون نیز با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود، از تیم ملی فوتبال ایران خداحافظی کرد. او نوشت: توی زندگی یه چیز‌هایی هست که حرف اول رو میزنه، با توجه به اینکه مادرم بیماری سختی رو پشت سر گذاشته بود و من خوشحال بودم متاسفانه الان بخاطر نامهربانی و قدرنشناسی عده‌ای و توهین‌هایی که به هیچ وجه حق من و هم تیمی هایم نیست، بیماریش تشدید شده، این مسئله من رو بین دوراهی سختی برای انتخاب قرار داده، در نتیجه من مادرم رو انتخاب می‌کنم.بعد از رضا قوچان نژاد، سردار آزمون نیز با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود، از تیم ملی فوتبال ایران خداحافظی کرد.

آزمون در اینستاگرام خود نوشت: قهرمانی هر کشوری آرزوی تک تک بازیکنانش هست، همه تلاش من و هم تیمی هایم صعود و پیروزی تیم کشور عزیزمون بود، اما با تمام تلاش‌های بی دریغ ما و دعا‌های میلیون‌ها ایرانی تقدیر با ما یار نبود.
بازی در تیم ملی کشورم برای من افتخار بزرگی بود و تا آخر عمرم به خودم میبالم، متاسفانه با همه علاقه‌ای که دارم و برخلاف میل باطنی و خواسته قلبیم تصمیم گرفتم که از تیم ملی کشورم خداحافظی کنم
این برای یک جوان ۲۳ساله که با سختی‌ها و مشقت‌های زیادی به اینجا رسیده قطعا دردناک‌ترین تصمیم و اتفاق زندگیش خواهد بود
توی زندگی یه چیز‌هایی هست که حرف اول رو میزنه، با توجه به اینکه مادرم بیماری سختی رو پشت سر گذاشته بود و من خوشحال بودم متاسفانه الان بخاطر نامهربانی و قدرنشناسی عده‌ای و توهین‌هایی که به هیچ وجه حق من و هم تیمی هایم نیست، بیماریش تشدید شده، این مسئله من رو بین دوراهی سختی برای انتخاب قرار داده، در نتیجه من مادرم رو انتخاب می‌کنم.
بیائید همدیگه رو قضاوت نکنیم و از روی ظاهر دیگران اون‌ها رو مورد ارزیابی قرار ندیم، کسی چه میدونه که در پس خنده‌های من چه سختی‌های تلخی وجود داره؟
من برای سلامتی مادر علیرضا جهانبخش عزیزم که بیماری سختی رو پشت سر گذاشته و بهبودی حاصل شده آرزوی سلامتی دارم، تنها علیرضا بود که شاهد روز‌های غم انگیز و تلخ دوران بیماری مادرم بود، ممنون رفیق
ختم کلامم در تشکر از کیروش عزیز است، امیدوارم روزی تیم کشورم رو در قهرمانی جهان ببینم.
از تمامی رسانه‌ها هم بخاطر لحظه لحظه‌های با ما بودنشون سپاسگزارم و قدردان محبت‌های تک تک هموطنانم هستم
عشق فقط مادر
با ارزوی سلامتی برای همه مادرها

انتهای پیام/منبع:انتخاب  • پنجشنبه, 7 تیر , 1397 ساعت : 06:27:41
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |
  • کد خبر : 530